Nacházíte se: Vázací pásky
prostredek_nahore.png, 1 kB

VÁZACÍ PÁSKY:


Polyesterové vázací pásky:

obrazek38pomocny
Polyesterové vázací pásky jsou vysokopevnostní pásky nahrazující pásku ocelovou a nabízí nejpevnější svazkování nebo kurtování. Rozsah pevností je od 280kg do 6 tun, při šířkách 9mm až 50mm. Pásky jsou z podélných lepených vláken, příčně pletených nebo zalitých v plastu – tzv. kompozitní páska. Polyesterové vázací pásky se spojují ocelovými sponami pomocí napínače.

PET vázací pásky:

obrazek39pomocny PET vázací pásky jsou středněpevnostní až vysokopevnostní pásky vyráběné extruzí polyethylentetraftalátu. Rozsah pevností je od 255kg do 816kg, při šířkách 12mm až 19mm. PET vázací pásky se spojují pomocí ocelových spon nebo svařováním.PP vázací pásky:

obrazek40pomocny

PP vázací pásky jsou nízkopevnostní až středněpevnostní pásky vyráběné extruzí polypropylenu. Rozsah pevností je od 54kg do 340kg. PP vázací pásky se spojují ocelovými sponami pomocí napínače nebo svařováním pomocí svářečky.
Clipbandy:

obrazek41pomocny Klipovací pásky Clipband slouží k uzavírání sáčků nebo pytlů a vázání zahradních keřů, stromků nebo květin a jiným drobným úvazům či svazkování. Jedná se o polypropylenovou pásku vystuženou dvěmi kovovými drátky o síle 0,6mm. Jsou vhodné jak k ručnímu tak ke strojnímu vázání. Standartní barvy jsou: bílá, zlatá, zelená, žlutá, modrá.Příslušenství:

obrazek42pomocny K vázacím páskám dodáváme příslušenství jako spony, rožky, páskovače, napínače, odvíječe, svářečkyatd.


 
prostredek_dole.png, 0 kB